Špecifický typ kozmetiky pre citlivú pokožku. Jedinečná kozmetická starostlivosť s prírodným zložením na každodenné použitie. Minerálna a zásaditá kozmetika pre všetkých, ktorí preferujú kvalitu a naturálne BIO zložky.Vyrobené s ohľadom na pleť aj prírodu.

#ShowMore#

TYP PRÍRODNEJ KOZMETIKY PODĽA ŠPECIFIKÁCIÍ POKOŽKY

Zvoľte si typ kozmetického prípravku podľa jeho zloženia a preferencií Vašej pokožky. Na vyrovnanie hladín pH je ideálna zásaditá kozmetika, minerálne kozmetické produkty zasa neobsahujú tenzidy a nenarúšajú vonkajšiu vrstvu pleti. So zásaditým zložením u nás nájdete set výrobkov na ruky a telo BALANCE.   

V sekcii kozmetiky s minerálmi je jedinečný Lavaerde prášok (lávová zem) s obsahom 100 % prírodného minerálu Hectorite. Účinne viaže nečistoty a mastnotu pokožky. Prášok je veľmi jemný k pleti, nedráždi ju a nenarúša prirodzený ochranný film. Je vhodný na veľmi citlivú pokožku, na mastné vlasy a pri nadmernej tvorbe lupín.

KOZMETICKÁ STAROSTLIVOSŤ NA ALERGICKÚ PLEŤ

Prírodná kozmetika maximálne ohľaduplná k Vašej citlivej pokožke. Deodoranty, séra či šampóny a kondicionéry s rastlinným zložením pleť nedráždia a vytvárajú spoľahlivú ochranu pred negatívnymi vplyvmi zvonku.

Vyskúšajte antialergické BIO prípravky na tvár, telo a vlasy a doprajte si špičkovú starostlivosť každý deň.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz