Prostriedky na prach

Najpredávanejšie

Čistiaci prostriedok na sklo koncentrát
 
€3,65
ECO savé utierky 2ks
ECO savé utierky 2ks
Skladom (>5 ks)
Kód: 0518
 
€1,80
Čistiaci prostriedok na sklo a hladké povrchy
 
€4,20
3 položiek celkom
Čistiaci prostriedok na sklo koncentrát
€3,65
Kód: 1903
ECO savé utierky 2ks
ECO savé utierky 2ks
Skladom (>5 ks)
€1,80
Kód: 0518
Čistiaci prostriedok na sklo a hladké povrchy
€4,20
Kód: 1906

Nikto nemá rád zaprášené a špinavé povrchy. Nie nadarmo sa hovorí, že čistota je pol života. Avšak až s kvalitnými prípravkami môžeme naisto tvrdiť, že sa s prachom zbavujeme aj nečistôt a chorôb.

Odstráňte prach bez obáv z alergií. Používajte prvotriedne BIO prostriedky, ktoré účinne vyčistia a vyleštia všetky povrchy a nepoškodia Vaše zdravie.

  #ShowMore#

ÚČINNÉ PRÍRODNÉ PRÍPRAVKY NA PRACH

V našej ponuke nájdete spoľahlivé a vysoko účinné prípravky, ktoré čistia, odmasťujú a odstraňujú špiny z rôznych materiálov. Čistiaci prostriedok na sklo a hladké povrchy je univerzálny prípravok na čistenie hladkých povrchov. Neobsahuje tenzidy, a teda sa môže používať aj s utierkami z mikrovlákna. Koncentrovaný čistič na presklené plochy je ideálny na rýchle a jednoduché vyčistenie všetkých sklenených povrchov. Koncentrát prípravku sa riedi s vodou v pomere 1:4.

Praktickou pomôckou na expresné upratovanie savé utierky v EKO prevedení. Sú zhotovené z biologicky rozložiteľných a obnoviteľných materiálov.

KVALITNÁ EKOLOGICKÁ KOZMETIKA

Skúsenosti ukazujú, že naturálna BIO kozmetika je najzdravšia možnosť. Šetrí pokožku aj prírodu, nie je testovaná na zvieratách a je bez škodlivých zložiek. Je vhodná aj pre ľudí s problematikou pleťou či vyššou citlivosťou.

 

Nahliadnite do ponuky pleťovej a telovej kozmetiky a zbavte sa chemikálií v kozmetických prípravkoch raz a navždy. Doprajte si cielenú starostlivosť z prírodných zdrojov, ktorá nikomu neškodí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz