Čakanka

Najpredávanejšie

Uricaps Probi
Uricaps Probi
Skladom u dodávateľa
Kód: 300158
 
€48
1 položiek celkom
Uricaps Probi
Uricaps Probi
Skladom u dodávateľa
€48
Kód: 300158

Bohatá ponuka vitamínov a minerálov v extra balíčkoch výživových doplnkov. Je len na vás, akú časť tela chcete podporiť a posilniť – dôležité je vybrať si prípravok s prírodným zložením, ktorý vám skutočne pomôže a aj vďaka nemu budete zdravší a plní energie bez ohľadu na ročné obdobie. 

#ShowMore#

Vitamínové produkty so silou brusníc a čakanky

V brusniciach je nevídaná sila. V kombinácii s inulínom a probiotikami sa stávajú extra doplnkom, ktorý pôsobí celoplošne. 

Výživový doplnok Uricaps probi obsahuje výťažok z brusníc a z koreňa čakanky (zdroj inulínu). Je obohatený o probiotiká – denná dávka obsahuje dve miliardy probiotík.

Brusnice slúžia na podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu, zlepšujú normálny stav kostí a kĺbov a majú pozitívny vplyv na metabolizmus bielkovín, glukózy a krvných tukov. Taktiež pomáhajú tlmiť prejavy predmenštruačného syndrómu a menopauzy. Sú prírodným antioxidantom

Čakanka kladne vplýva na funkciu črevného traktu, pečene a močovej sústavy. Podporuje činnosť srdca a ciev a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi. Inulín v nej je živnou pôdou pre prospešné črevné baktérie a tvorí súčasť starostlivosti o trávenie a črevnú flóru.

Intímna hygiena s brusnicovým výťažkom

Kozmetická starostlivosť z brusníc je extra jemným a účinným spôsobom, ako vyčistiť aj tie najcitlivejšie ženské miesta. Spolu s aktívnym komplexom s laktózou a vysokým percentom kyseliny mliečnej ide o prirodzenú podporu hodnôt pH.

BIOTURM intímny umývací gél s brusnicami a intímna pena na šetrné umývanie dodávajú okamžitý pocit sviežosti a čistoty bez obáv z podráždenia.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz