Hypoalergénne pracie prostriedky

Najpredávanejšie

Universal tekutý prací prostriedok sensitive
 
od €8,25
MAGNOLIE ekologický prostriedok na pláchanie
 
€4,80
Comfort Sensitiv hypoalergénny prací prášok
 
od €8,70
4 položiek celkom
Universal tekutý prací prostriedok sensitive Kód: 1571
MAGNOLIE ekologický prostriedok na pláchanie
€4,80
Kód: 1610
Comfort Sensitiv hypoalergénny prací prášok Kód: 5080

Pranie a čistota s ohľadom na prírodu a zdravie. Perte ekologicky a maximálne efektívne. S jedinečnými pracími prostriedkami v BIO kvalite dostáva čistá bielizeň celkom nový rozmer. U nás nájdete hypoalergénne pracie prášky a gély bez enzýmov, farbív a konzervačných látok.

  #ShowMore#

PRACIE PROSTRIEDKY OHĽADUPLNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Tekutý prací prášok s prírodným zložením na farebné textílie neobsahuje parfumy ani esenciálne oleje. Je to univerzálny tekutý prostriedok vhodný na všetky typy materiálov s výnimkou vlny a hodvábu. Pracia substancia je mydlo, ktoré je v prírode rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. Alergici ocenia dostupnosť senzitívnehohypoalergénneho prášku na pranie z BIO rastlinných mydiel, ktorý je špeciálne vyvinutý na jemnú a citlivú pokožku.

ŠETRNÉ MYDLÁ NA RUKY

Dostatočná hygiena rúk je primárnou starostlivosťou o telo. Ruky sú v neustálom kontakte s nečistotami a baktériami, preto im je treba venovať špeciálnu pozornosť. Skvelou voľbou, ktorá citlivo chráni pokožku namáhaných rúk, je prírodné BIO mydlo, ktoré nielen zmyje všetky mikróby, ale ruky aj dodatočne vyživí a hydratuje. Vyberte si zo širokej ponuky mydiel s naturálnym zložením a maximálnym čistiacim účinkom, dožičte vašim rukám prvotriednu opateru a ochranu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz