Huba Shiitake

Najpredávanejšie

Mycelcaps
Mycelcaps
Skladom u dodávateľa
Kód: 300973
 
€88
1 položiek celkom
Mycelcaps
Mycelcaps
Skladom u dodávateľa
€88
Kód: 300973

Účinný boj proti únave, stresu a chorobám s prírodnými antioxidantmi. Dostatok vitamínov a minerálov je pre fungovanie nášho organizmu doslova nevyhnutnosťou. Niektoré si dokáže telo vytvoriť samo, iné musí prijať zvonku. 

#ShowMore#

Primeraná starostlivosť o zdravie zahŕňa aj pravidelný príjem naturálnych výživových prípravkov, ktoré doplnia energiu, posilnia imunitu a zlepšia funkcie mnohých orgánov. 

Výživové prípravky z huby Shiitake

Huba Shiitake – húževnatec jedlý, známa aj ako "perla medzi hubami" rastie v Japonsku, kde je mnoho stáročí vnímaná ako veľmi vzácna špongia s extra výživovou hodnotou. Je cenným zdrojom prospešných látok. 

Hlavnou zložkou sú polysacharidy, ktoré pozitívne vplývajú na imunitu a prirodzene ju posilňujú.

Mycelcaps – výživný extrakt z huby Shiitake s obsahom viac ako 25% AHCC® v jednej dávke. Kapsuly slúžia na okamžitú podporu imunitného systému. Užívajú sa pravidelne 3-krát denne – ideálne ráno, po obede a večer. Kapsulu je potrebné užiť po jedle a zapiť. 

Prírodné doplnky plné cenných minerálov

Dopĺňajte si pravidelne vitamíny, bylinné produkty, minerály, lecitín a prírodné oleje pre zdravší a vitálnejší organizmus v každom veku. 

Vyskúšajte jedinečný prípravok vhodný aj pre deti Bi-iomaxin caps, ktorý obsahuje olej zo žraločej pečene a rybí olejový koncentrát – zdroj omega-3 nenasýtených mastných kyselín DHA a EPA. Tie pri pravidelnom užívaní dokázateľne prispievajú k normálnej činnosti srdca. Taktiež je obohatený o vitamín A, ktorý pozitívne vplýva na činnosť imunitného systému, stará sa o optimálny stav slizníc, pokožky i zraku aj o vitamín D, ktorý pomáha udržať zdravé kosti a zuby, prospieva imunite a stará sa o činnosť svalov. Vitamín E, ktorý je ďalšou zložkou výživového doplnku, ochraňuje bunky pred voľnými radikálmi.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz