Pestrec mariánsky

Najpredávanejšie

Cardumis
Cardumis
Skladom u dodávateľa
Kód: 300988
 
€19,70
1 položiek celkom
Cardumis
Cardumis
Skladom u dodávateľa
€19,70
Kód: 300988

Pestrec mariánsky je jednoročná alebo dvojročná bylina pripomínajúca bodliak. Je známa svojím priaznivým účinkom na detoxikáciu organizmu, prečistenie pečene a podporu činnosti tráviacej sústavy. Tiež kladne vplýva na prirodzenú obranyschopnosť a činnosť srdca a znižuje únavu a vyčerpanieJe toho ešte viac, čo výživové doplnky s výťažkom z pestreca obsahujú, stačí vyskúšať a istotne aj vy na sebe čoskoro spozorujete priaznivé zmeny.

#ShowMore#

Pestrec mariánsky na posilnenie organizmu

Účinný trvanlivý prípravok Cardumis obsahuje výťažok z pestreca mariánskeho – jeho hlavnou zložkou je látka silymarín. Pestrec mariánsky podporuje zdravie pečene – prispieva k jej správnej funkcii. Má významný detoxikačný potenciál – ochraňuje pečeňové bunky pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Stará sa aj o žlčník a tráviaci systém. Posilňuje organizmus v boji proti alergiám

Stopercentná BIO kvalita pre vaše zdravie

V prírode je ukryté naše zdravie. Stačí objaviť vysoko kvalitné prípravky so stopercentným BIO zložením a problémy razom pominú. 

Vyskúšajte rastlinné výživové doplnky na podporu imunity, doplnenie energie a proti stresu, spoznajte výnimočnú chlorellu a jej špecifické účinky, čakanku alebo spirulinu, ktorá je nápomocná aj v boji proti nadbytočným kilogramom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz