Jód

Najpredávanejšie

Tyrositabs
Tyrositabs
Skladom (2 ks)
Kód: 300166
 
€21
1 položiek celkom
Tyrositabs
Tyrositabs
Skladom (2 ks)
€21
Kód: 300166

Jód je veľmi dôležitý pre správne fungovanie štítnej žľazy.pozitívny vplyv na mentálne a intelektuálne funkcie, zrýchľuje metabolizmus, pomáha nám lepšie a rýchlejšie spaľovať, zlepšuje kvalitu kože, nechtov, zubov aj vlasov, podporuje tráviaci systém aj sexuálny život. A taktiež má silné dezinfekčné účinky. Ak je naopak jódu v tele nedostatok, môže to viesť k zdravotným ťažkostiam.

  #ShowMore#

Jód obsahuje veľa bežných potravín,  ktoré denne konzumujeme (brokolica, vajcia, mlieko, mrkva či morské plody a ryby).  Nie vždy však postačuje prijímať jód z potravy a je potrebné si ho pravidelne doplniť aj inou formou.

DOSTATOK JÓDU S VITAMÍNOVÝMI DOPLNKAMI

Výživový doplnok Kelpatabs sa získava z morskej riasy Ascophyllum nodosum, ktorá je prirodzeným zdrojom jódu. Všeobecne je na Slovensku nedostatočný prísun jódu, keďže naša pôda aj strava sú chudobné na jeho obsah. Odporúčaná denná dávka jódu je u detí 40 až 120 mikrogramov, dospelí potrebujú približne 130 mg a tehotné a dojčiace ženy od 200 do 300 mg jódu.

Jód pomáha v starostlivosti o pokožku, prispieva k správnym kognitívnym funkciám, k energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy a k normálnemu rastu detí. To všetko nájdete v tabletách Tyrositabs – doplnku výživy s obsahom trojice cenných látok, ktoré pôsobia vo vzájomnej synergii – tyrozín, jód a selén.

VIAC SELÉNU PRE VAŠE ZDRAVIE

Selén prispieva k normálnej tvorbe spermií. Je užitočný aj pre udržanie zdravých vlasov a nechtov a napomáha k normálnej činnosti štítnej žľazy. Pôsobí priaznivo na imunitný systém.

Skúste prírodné tablety Selenitabs , ktoré obsahujú selén a sú obohatené o zinok, mangán a vitamín C a zaručene sa budete cítiť fit bez ohľadu na ročné obdobie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz