Starostlivosť o

Prírodná starostlivosť o váš mozog, pečeň či kĺby. Doplňte si vitamíny a minerály, ktoré sú nevyhnutné na dobré fungovanie celého tela a nanovo ho nakopnite. Krása a zdravie sa navzájom ovplyvňujú. Buďte zdraví aj krásni s výživovými prípravkami z našej ponuky.

  #ShowMore#

Fosfor, železo či vitamíny C a B sú neoceniteľnou pomocou pre lepšie fungovanie mozgu. Pravidelným užívaním doplnkov výživy s obsahom cenných látok je váš mozog aktívnejší, vitálnejší a v dobrej kondícii.

JEDINEČNÉ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Železo v tekutej forme s lahodnou chuťou pozitívne vplýva na tvorbu červených krviniek a podporu imunity. Prispieva tiež k normálnej činnosti nervovej sústavy, zlepšuje psychiku a znižuje únavu a pocity vyčerpania.

 

Kapsuly FOSFOCAPS s obsahom lecitínu a horčíka obohateného o mangán sa starajú o zlepšenie činnosti nervov a svalov, zmierňujú únavu a urýchľujú metabolizmus. Medzi ich potenciálnych užívateľov patria osoby, ktoré pravidelne konzumujú cukry, tuky, alkohol či čiernu kávu, ako aj nepokojní a precitlivení ľudia.

ZDRAVIE NA DOSAH

Naše srdce si zaslúži extra pozornosť a jedinečné výživové doplnky. Prípravky z našej ponuky na podporu srdca a jeho lepšieho fungovania sú stopercentne prírodné, a tak ho zbytočne nezaťažujú a reálne pomáhajú. Balíčky pre aktívneho chlapa či prípravky pre ženy pred otehotnením vás istotne presvedčia, že zdraviu sa dá účinne pomáhať.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz