potencia

Najpredávanejšie

Uri-inkotabs
Uri-inkotabs
Skladom u dodávateľa
Kód: 300167
 
€52,20
Selenitabs multi
Selenitabs multi
Skladom u dodávateľa
Kód: 300948
 
€23,50
2 položiek celkom
Uri-inkotabs
Uri-inkotabs
Skladom u dodávateľa
€52,20
Kód: 300167
Selenitabs multi
Selenitabs multi
Skladom u dodávateľa
€23,50
Kód: 300948

V prírode je zdravie a krása. Špeciálne rastlinné a bylinné produkty z našej ponuky fungujú spoľahlivo a účinne zlepšujú život v mnohých oblastiach. Objavte organické aloe vera, olej z púpalky dvojročnej a silu selénu a nabuďte všetky svoje zmysly. Vyskúšajte špecifické účinky prírodných zázrakov a doplňte si energiu vo všetkých sférach života.

#ShowMore#

Výživové doplnky zaberajú aj na potenciu, tak sa presvedčte na vlastnej koži a buďte fit za každých okolností.

ZÁZRAKY NA POTENCIU S BIO ZLOŽENÍM

Bylinné a rastlinné výťažky v BIO kvalite pomáhajú pri mnohých zdravotných ťažkostiach. Olej z púpalky dvojročnej, stopercentný olej z aloe vera či tablety so selénom obohatené o zinok, mangán a vitamín C nájdete vo výnimočnom balíčku pred otehotnením, pričom zaberajú aj na potenciu.

Rovnako tak spoľahlivo funguje výživový doplnok Selenitabs multi, ktorý prispieva k tvorbe spermií. Selén je užitočný aj na udržanie zdravých vlasov a nechtov a tiež zlepšuje činnosť štítnej žľazy a imunitného systému.

PRÍRODNÉ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY NA PROBLÉMY S PROSTATOU

Na problémy s prostatou u mužov po štyridsiatke zaberá výživový doplnok Uri-inkotabs s extraktom z tekvicových semien EFLA® 940 a z bobúľ palmy Sereony repens. Palma Serenoa repens prispieva k normálnej funkcii prostaty, k lepšiemu fungovaniu močovej sústavy a reprodukčného systému a priaznivo pôsobí aj na rast vlasov. Prípravok je užitočný aj pre ženy s inkontinenciou alebo s príliš aktívnym močovým mechúrom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz