Doprava a platby

Dodacie lehoty

Dodacie lehoty sú zväčša do 5 dní od odoslania objednávky v eshope. Ak sa dodacia lehota predĺži, predávajúci oznámi kupujúcemu možný termín dodania objednaného tovaru. Termín odoslania tovaru bude vždy oznámený spotrebiteľovi po odoslaní.

Vo výnimočných prípadoch, keď niektoré druhy tovarov nie sú skladom, a nie sú k dispozícii ani u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia.

Doprava a prepravné náklady

Spôsob dopravy si volí spotrebiteľ sám cez formulár objednávky v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie.

Spotrebiteľ si môže zvoliť spôsob dopravy, a to:

a) osobný odber,

b) kuriérom (zasielateľskou službou GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.) – cena balného a prepravného je 3,90 EUR (mimo Slovenska - cena podľa cenníka pošty alebo kuriér. spoločnosti). Táto suma bude pripísaná k objednávke. Vyššie uvedené poplatky za doručenie zásielky kuriérnej spoločnosti GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o. sú konečné. Pri objednávke nad EUR 60 (platné pre územie celého Slovenska, neplatí pre krajiny mimo SR) prepravné a balné je bezplatné, pri platbe dobierkou účtujeme poplatok 1 euro.

c) cez PACKETA - cena balného a prepravného je 3,30 EUR. Pri platbe na dobierku účtujeme príplatok 0,60 EUR. Balíky cez packeta je možne zasielať len do hmotnosti 5kg.

 

Možnosti platieb

Aktuálne možnosti platieb za objednaný tovar sú nasledovné:


1. Na dobierku (hotovosť) – platba kuriérovi v hotovosti pri prevzatí tovaru (príplatok za dobierku je 1 Euro), platba v Zásielkovni v hotovosti pri prevzatí tovaru (príplatok za dobierku je 0,60 Euro)..

2. Prevod na účet – pre klientov všetkých bánk. Ak si zvolíte túto možnosť, bude Vám zaslané potvrdenie, kde nájdete potrebné k platbe prevodom.

3. Platby kartou cez platobnú bránu Barion

Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard.  Po vytvorení a odoslaní objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu spoločnosti Barion, kde môžete svoju objednávku ihneď zaplatiť. Na stránke barionu len zadáte svoje šestnásťmiestne číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte sa obávať. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Po úspešnej platbe a prípadnom naskladnení Vám zásielku vyexpedujeme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz