Fosfor

Najpredávanejšie

Mineraltabs
Mineraltabs
Skladom u dodávateľa
Kód: 300982
 
€15
1 položiek celkom
Mineraltabs
Mineraltabs
Skladom u dodávateľa
€15
Kód: 300982

Fosfor je významnou zložkou kostí, zubov a membrán. Zohráva dôležitú rolu v niekoľkých biochemických reakciách. Telo dospelého človeka obsahuje 700 gramov fosforu (85 % je v kostiach).

  #ShowMore#

Na fosfor je bohaté červené mäso, hydina, ryby, niektoré druhy syra (napr. parmezán), vajcia, cereálie, obilniny, orechy a strukoviny. Ak je spotreba fosforu vyššia než príjem vápnika, hrozí zhoršené vstrebávanie vápnika.

FOSFOR VO VÝŽIVOVÝCH DOPLNKOCH

Fosfor si dopĺňajte pravidelne a v primeranom množstve. Vďaka Mineraltabs – výživovým doplnkom v tabletovej forme, ktoré obsahujú dôležité minerály a stopové prvky pre správne fungovaniu organizmu, budete mať fosforu dostatok a udržanie normálneho stavu kostí a zubov pre Vás nebude žiadny problém.

PRÍRODNÝ VÁPNIK V PRIMERANOM MNOŽSTVE

Dožičte si dostatok vápnika v prírodných výživových doplnkoch z našej ponuky. Výskušajte tablety Natur Kalcitabs s patentovanou látkou Aquamin™. Neobsahujú živočíšne zložky a sú vhodné aj pre vegetariánov. Alebo siahnite po niektorom z výhodných balíčkov plných vitamínov a minerálov pre Vaše zdravie a krásu po celý rok. Na svoje si prídu aj ženy počas tehotenstva a dojčenia.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz