60 položiek celkom
Aviváž LEVANDUĽA
od €3,75
+ ďalšie
Kód: 1613
Aviváž LIME
od €3,75
+ ďalšie
Kód: 1616
MAGNOLIE ekologický prostriedok na pláchanie Kód: 1610
ECO savé utierky 2ks
€1,80
Kód: 0518
Mydlo na odstránenie škvŕn
€1,70

Vynikajúcí prípravok na odstránenie odolných škvŕn na všetky druhy textilií. Odstraňuje škvrny od trávy, krvi, kakaa, ovocia a mastnotu.

Kód: 0074
BIO mydlový prostriedok na podlahy
+ ďalšie
Kód: 0077
Eco Tekutý prostriedok na riad pomaranč
+ ďalšie
Kód: 2556
Tablety do umývačky EKO
€6,50
Kód: 2428
Prací prostriedok na funkčné prádlo
+ ďalšie
Kód: 1550
Náhradné tyčinky do difuzéra
€2,20
Kód: 0515
Eko aviváž broskyňa
€3,75
Kód: 1606
Čistiaci prostriedok na sklo a hladké povrchy Kód: 1906
Tekutý prostriedok na riad - SENSITIVE
+ ďalšie
Kód: 2356
Octový čistiaci prostriedok
+ ďalšie
Kód: 0100
Hore
Ďalšie produkty

Ponúkame čisto ekologické produkty na čistenie domácnosti a pranie bielizne. Eko drogéria je šetrná k životnému prostrediu, je biologicky odbúrateľná a nezaťažuje životné prostredie. Ekodrogéria sodasan je vhodná aj na veľmi citlivú pokožku aj pre alergikov. A je CO2 neutrálna.

   #ShowMore#

Vplyv životného prostredia je veľmi veľký. Preto si ho chráňme. Niekto začína separovať odpad, ľudia sa zúčastňujú rôznych dobrovoľných akcií v čistení lesov, parkov atď. Dôležitou súčasťou ochrany životného prostredia je aj to aké chemické prípravky používame. Všetko v čom perieme, umývame, čistíme sa dostáva do podzemných vôd. Preto je veľmi dôležité zaradiť v svoje domácnosti používanie ekologických prostriedkov, ktoré nezaťažujú životné prostredie, sú ľahko rozložiteľné, neobsahujú sulfáty, enzýmy, ani iné nebezpečné látky pre ľudské telo a našu prírodu. Značka sodasan takéto produkty ponúka. V značke sodasan nájdete všetko čo potrebujete na umývanie riadov, čistenie svojej domácnosti a pranie.

 

CHRÁŇTE SEBA AJ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Pri umývaní riadu klasickým spôsobom aj pomocou umývačky sa do kanalizácie dostávajú doslova tony rôznych chemikálií, ktoré často končia v potokoch, a teda v prírode. Podobný scenár nastáva aj pri praní a iných upratovacích činnostiach v domácnosti. Ak sa pri upratovaní rozhodnete staviť na EKO produkty, chránite tak nielen prírodu, ale aj seba.

 

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY

Našu ponuku sme naplnili stovkami skvelých produktov, ktoré by podľa nášho názoru nemali chýbať v žiadnej domácnosti. BIO čističe na podlahy, prírodné tablety do umývačky, ale aj ekologický prací prach šetrný k vašej bielizni aj pokožke. Vytvorte si bezpečnú domácnosť bez nebezpečných chemikálií.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz