Chlorella

Najpredávanejšie

Chloretabs
Chloretabs
Skladom u dodávateľa
Kód: 300961
 
€43
1 položiek celkom
Chloretabs
Chloretabs
Skladom u dodávateľa
€43
Kód: 300961

Načerpajte silu z prírody a doplňte si energiu na celý rok. Chlorella ako cenný zdroj proteínov a vlákniny je tou správnou voľbou aj pre vás. Doplňte si každý deň svoju dávku vitamínov a choroby sa vám vyhnú oblúkom. V našej ponuke nájdete rôznorodé vitamínové doplnky v tabletovej aj sirupovej forme, všetky maximálne účinné a výlučne prírodné.

#ShowMore#

Chlorella na očistu organizmu

Chloretabs sa získava z nutrične bohatej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Je cenným zdrojom chlorofylu, CGF rastového faktora, proteínov a vlákniny, ktoré vo vzájomnej spolupráci pomáhajú pri očiste čriev. Chlorella prispieva aj k celkovému prečisteniu – detoxu organizmu a podporuje vylučovanie škodlivých látok z tela. 

Možno použiť ako súčasť očistnej kúry alebo diéty. 

Pomáha zvýšiť vitalitu organizmu, má pozitívny vplyv na prospešnú črevnú mikroflóru, ako aj na posilnenie imunity. Odporúča sa brať nalačno a zapiť vodou, ideálne nič nejesť nasledujúcu polhodinu. 

Kolagén pre krásnu pokožku a vitalitu

Kolagén tvorí základ spojivových tkanív – aj chrupavky. K jeho úbytku dochádza prirodzene s vekom, prípadne s nadmernou fyzickou záťažou. Jeho pravidelné dopĺňanie je súčasťou dobrej starostlivosti o väzivo, šľachy a všetky kĺby (kolenné, bedrové, rúk i chrbtice), ako aj o pleť, ktorá stráca pružnosť a tvoria sa na nej vrásky.

Výživové doplnky s kolagénom u nás nájdete aj vo forme lahodných sirupov. 

Vi-vaHA collagen s obsahom rybieho hydrolyzovaného kolagénu Peptan ™ pozitívne ovplyvňuje stav pokožky a zlepšuje jej elasticitu. Flexigel je dobre vstrebateľný roztok, ktorého hlavnou zložkou je hydrolyzovaný kolagén. Ide o chutný koncentrát z čiernych ríbezlí obohatený o B vitamíny a magnézium.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz