Šampóny na farbené vlasy

Najpredávanejšie

urtekram sampon divoka ruze 500ml bio
Šampón divoká ruža BIO
Skladom u dodávateľa
Kód: 1000974
 
od €7,40
Šampón na farbené červené vlasy
 
€6,50
Šampón na farbené blond vlasy
 
€6,50
6 položiek celkom
Šampón Rumanček – svetlé a farbené vlasy Kód: 30638
urtekram sampon divoka ruze 500ml bio
Šampón divoká ruža BIO
Skladom u dodávateľa
od €7,40
+ ďalšie
Kód: 1000974
Šampón na farbené červené vlasy
€6,50
Kód: TURM409
Šampón na farbené blond vlasy
€6,50
Kód: TURM408
Šampón Henna – hnedé a farbené vlasy Kód: 32164

Kľúčom kvalitného zafarbenia vašich vlasov a výslednej žiarivej farby je príprava a kvalita vlasov pred ich farbením. Používajte len tie správne kvalitné kozmetické produkty k ošetreniu vlasov. Vlasy pred farbením dôkladne umyte a zbavte nečistôt či stylingových produktov. Pomôže vám k tomu napríklad aj prípravok pred farbením Logona.

  #ShowMore#

OŠETRENIE VLASOV PO FARBENÍ

To, ako dlho vám farba vydrží, závisí od kvality techniky farbenia a hlavne od následnej starostlivosti o farbené vlasy. Použite preto napríklad šetrný kondicionér na vlasy, ktorý farbu zafixujte a na umývanie vašich vlasov voľte šampóny udržujúce farbu. Na farbené hnedé alebo červené vlasy je vhodný šampón s henou. Tmavé hnedé, ale aj čierne vlasy najlepšie ošetrí orechový šampón.

 

ŠAMPÓNY NA FARBENÉ VLASY

Vymývanie farby je jedným z najčastejších problémov, ktoré súvisia s kvalitným zafarbením vašich vlasov. Niektoré farby na vlasy sa vymývajú rýchlejšie ako iné. Medzi také farby patrí napríklad červená, ale aj čierna či tmavo-hnedá. Vymývanie vlasov je ovplyvnené mnohými faktormi, ako napríklad aj kvalita vašich vlasov, značka použitej farby, ale aj pravidelnosť umývania. Šampóny na farbené vlasy z našej ponuky vám pomôžu zafixovať farby pre dlhotrvajúce zafarbenie, a zároveň ich ośetria pred ďalším farbením.

 

PRÍRODNÉ ŠAMPÓNY OD BIOR

Odporúčame vám preskúmať aj našu ponuku prírodných farieb na vlasy, vďaka ktorým vaše telo nezahltíte veľkým množstvom jedovatých látok. Potrebujete poradiť s výberom produktov? Neváhajte nás kontaktovať.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz