Šampóny na psoriázu

Najpredávanejšie

BIOTURM Ovsený šampón
BIOTURM Ovsený šampón
Skladom (2 ks)
Kód: TURM604
 
€12,95
vlasova sada na psoriazu
€27,90 –5 %
Pôvodne: €27,90  (–5 %)
€26,50
BIOTURM šampón na suchú a šupinatú pokožku
 
€11,95
3 položiek celkom
BIOTURM Ovsený šampón
€12,95
Kód: TURM604
vlasova sada na psoriazu
€27,90 –5 %
€26,50
Kód: TURM05
BIOTURM šampón na suchú a šupinatú pokožku
€11,95
Kód: TURM133

Psoriáza lupienka je rozšírené kožné infekčné ochorenie. Nie je to nákazlivá choroba, avšak nedá sa vyliečiť. Dostupná je však liečba, ktorej cieľom je zmiernenie prejavov psoriázy

Najčastejšie sa lupienka objavuje vo forme plošných výsevov rôzne po tele, ako aj v podobe trvalých ložísk na nechtoch či pokožke hlavy. Práve lupienku na pokožke hlavy možno významne zmierniť používaním vhodných vlasových produktov, ktoré pôsobia upokojujúco a protizápalovo. 

#ShowMore# 

Jemné šampóny na psoriázu účinne zmierňujú svrbenie a podráždenie pokožky hlavy. Pri ich pravidelnom používaní dochádza k výraznému zlepšeniu zdravotného stavu.

Účinné šampóny proti psoriáze na pokožke hlavy

Psoriáza sa na pokožke hlavy prejavuje škvrnami, ktoré sa lúpu a výrazne svrbia. Niekedy je svrbenie pokožky také intenzívne, až prechádza do pálenia. Postihnutú kožu rozhodne neodporúčame škrabať, inak hrozí ešte väčšie podráždenie, rozširovanie infekcie či vypadávanie vlasov

Ako skvelá úľava od bolesti a svrbenia slúžia špeciálne prírodné šampóny, ktoré tlmia prejavy psoriázy, utišujú pokožku a prinášajú upokojenie. Prírodné zložky v BIO sile s kyselinou salicylovou a selénom sú výnimočné tým, že vlasy a unavenú pokožku nijako nedráždia, neobsahujú prídavné látky, chemikálie ani sírany a sú pre vlasy so psoriázou absolútnym balzamom. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz