Šampóny na šedivé vlasy

Najpredávanejšie

Šampón Henna – hnedé a farbené vlasy
 
€9
1 položiek celkom
Šampón Henna – hnedé a farbené vlasy
€9
Kód: 32164

Šedivé vlasy ako prejav elegancie a noblesy. Skúsenosti nie sú hanbou, rovnako tak ani vaše šedivejúce vlasy nie sú dôvodom cítiť sa zahanbene. Nebojte sa šedivenia vlasov a noste ich s hrdosťou! Krásne, zdravé a dokonalé vyživené vlasy sú predsa krásne v každom veku aj odtieni. 

Vlasy v staršom veku totiž slabnú, strácajú jas a pigment a sú citlivejšie na vplyv vonkajšieho prostredia. Aby boli sivé vlasy krásne a plné lesku, je nutné používať špeciálne vlasové produkty na šedivé vlasy

#ShowMore# 

Certifikovaná vlasová starostlivosť o šedivé vlasy

Šampóny na sivé vlasy s obsahom výživných látok, ktoré jemný sivý vlas dostatočne spevnia a prinavrátia mu lesk a pevnosť. Účinný koenzým Q10 na stimuláciu vlasových korienkov a opätovné naštartovanie tvorby keratínu.

U nás nájdete výlučne prírodné prípravky na vlasy, ktoré ich ošetria maximálne šetrne a vyvážene. 

V prípade, že sú vaše vlasy nepekne zažltnuté, odporúčame použiť šampón s účinnou zložkou na neutralizáciu zafarbenia. Prípadne môžete siahnuť po šampónoch a ďalších vlasových výrobkoch s farbiacim efektom. 

Lesklé a silné vlasy docielite kombináciou šampónu s kondicionérom a maskou na šedivé vlasy. Nakoľko šedivý vlas stráca pigment, ktorý pôsobí aj ako ochrana pred slnkom, vyberte si produkty na vlasy s UV filtrom, ktoré vás ochránia pred slnečným žiarením. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz