Beliace zubné pasty

Krásne, žiarivo biele zuby túžime mať všetci. Docieliť efekt dokonalého chrupu však nie je vôbec jednoduché. Najmä, ak sa nevieme vzdať pitia kávy, čaju, červeného vína či fajčenia.

Našťastie, existujú účinné spôsoby, ako si zuby vybieliť, a to dokonca v pohodlí domova a prírodnou cestou. Ak im chcete vrátiť belší odtieň a opäť sa usmievať bez ostychu, vyskúšajte bieliace pastu s naturálnym zložením, ktorá je zárukou stopercentnej ústnej hygieny.

#ShowMore#

Bielenie zubov doma

V našej ponuke BIO kozmetiky nájdete výlučne bieliace zubné pasty s BIO prírodnými zložkami. Účinne pomáhajú zosvetliť farbu zubov a prinavrátiť im svetlejší odtieň. Prírodné enzýmy, aktívne uhlie či sóda v pastách spoľahlivo účinkujú aj na väčšie znečistenia chrupu – je to skvelá alternatíva k profesionálnemu bieleniu zubov.

Pre všetkých, ktorí si chcú zuby vybieliť maximálne šetrne, sú tu naturálne bieliace produkty. Váš zanesený chrup zbavia škvŕn a nepeknej žltej farby a jemne ošetria aj ďalšie nečistoty.  

Všetky bieliace zubné pasty sú vhodné na každodenné čistenie zubov. Môžete ich striedať s klasickými zubnými pastami, prípadne s ďalšími prípravkami pre belší chrup.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz