Zubné pasty na citlivé zuby

Čoraz viac ľudí trpí ťažkosťami, ktoré im spôsobujú citlivé zuby. Zvýšená citlivosť chrupu je skutočne závažný problém a často je jediným riešením lekárska pomoc. Avšak ak to podchytíme včas a urobíme kroky na zmiernenie následkov, vieme si pomôcť aj doma.

Riešením je správne zvolená zubná pasta na citlivé zuby. Účinne, ale šetrne odstraňuje prejavy zvýšenej citlivosti zubov a pomáha riešiť príčiny tohto zubného problému.

#ShowMore#

Prírodné zubné pasty na citlivý chrup

Spôsobov, ako sa zbaviť citlivých zubov, je viacero. My odporúčame začať používaním vhodných zubných pást s prírodným zložením, ktoré efektívne a maximálne jemne bojujú s príznakmi tohto problému. 

Ich špeciálne zloženie zaceľuje odhalené zubné kanáliky, čím sa zmierňuje citlivosť zubov na teplé a studené jedlá či nápoje. 

Špeciálne zubné pasty SANTE bez fluoridu a obsahujú výlučne rastlinné zložky s priaznivými účinkami na zuby. Myrha, šalvia aj výťažky zo zeleného čaju sú pre citlivé zuby tým pravým. 

Zubné pasty, ako aj ďalšie produkty ústnej hygieny v našej ponuke sú ochutené xylitolom – prírodným cukrovým alkoholom, ktorý bojuje proti infekciám, streptokokom a baktériám a zabraňuje ich usádzaniu v štrbinách, ako aj ich následnému rozmnožovaniu a vzniku infekcií.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz