Zubné pasty bez fluoridu

Stop problémom so zubami raz a navždy! Zbavte sa zubných ťažkostí a netrápte sa kvôli citlivosti chrupu či krvácaniu ďasien. Za všetkým je správna ústna hygiena, ktorá je základom krásneho a zdravého úsmevu bez kazov.  

#ShowMore#

Riešením, ktoré odporúčajú odborníci, je vhodne zvolená zubná pasta. Ideálnym spôsobom, ako si udržať pekný chrup bez neželaných vedľajších efektov a podráždenia je zvoliť si zubnú pastu bez fluoridu. Prírodná pasta s výlučne rastlinnými výťažkami zuby šetrne čistí a neničí zubnú sklovinu. 

Jemné zubné pasty s rastlinným zložením

Tešte sa z prirodzene krásneho úsmevu, umývajte si zuby pastami z našej ponuky. Bezfluoridové zubné gély a pasty, podobne ako ústne vody jemne penia a zabraňujú tvorbe zubného kazu. Zubné pasty SANTE spoľahlivo udržia zdravé ďasná a zuby nijako nezaťažujú.

Špeciálne zloženie zubných pást bez fluoridu – obsahujú iba rastlinné zložky, ktoré priaznivo pôsobia na celý chrup a ďasná. Šalvia, myrha či zelený čaj sú tým pravým aj pre vaše zuby. 

Všetky naše produkty ústnej hygieny ochutené xylitolom – prírodným sladidlom, ktoré zubom nijako neškodí, ale ich naopak chráni pred vznikom kazov a účinne bojuje proti infekciám.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz