STARNUTIE PLETI MÔŽETE SPOMALIŤ - 3 DÔVODY, PREČO SI KÚPIŤ ANTI-AGING KOZMETIKU

Prvé vrásky, strata kolagénu, povädnuté kontúry tváre či pigmentové škvrny. Aj to sú prejavy starnutia, s ktorými však do určitej miery dokážete zabojovať. Správne zvolenou anti-age kozmetikou.

Starnutie pleti začína relatívne skoro, už okolo 25-teho roku života sa môžu na tvári objaviť prvé mimické vrásky - najčastejšie sú pozorovateľné v okolí očí alebo na čele. Skoršia prítomnosť vrások môže byť spôsobená genetikou, stresom, nadmerným opaľovaním sa či životným štýlom daného človeka. Našťastie, správne zvolená anti-age kozmetika dokáže s prvými vráskami zabojovať.

VHODNE ZVOLENÁ PRÍRODNÁ ANTI-AGE KOZMETIKA:

●        hydratuje a vyživuje pleť,

●        obnovuje hutnosť pleti,

●        pleť vypína a predchádza tvorbe nových vrások.

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU ANTI-AGE KOZMETIKU?

Všetko závisí od vášho typu pleti a tiež od veku. Iná anti-age kozmetika sa hodí pre tridsiatničky, iná pre zrelé ženy po päťdesiatke.

STAROSTLIVOSŤ PRE 30+

Po tridsiatke postupne dochádza k poklesu tvorby kolagénu a pomaly sa môžu objaviť aj prvé mimické vrásky. Ženy by sa mali zamerať predovšetkým na hydratáciu pleti, ktorú by mali zároveň chrániť aj pred UV žiarením.

STAROSTLIVOSŤ PRE 40+

Po štyridsiatke sa môžu objaviť aj hlbšie vrásky najmä v okolí očí, úst a na čele. Do vašej kozmetickej výbavy by ste mali pridať krémy s obsahom kolagénu a s kyselinou hyalurónovou.

STAROSTLIVOSŤ PRE 50+

Po päťdesiatke sa môžu postupne objavovať prvé pigmentové škvrny, hlboké vrásky aj povädnuté kontúry pleti. Do výbavy okrem kvalitných prírodných krémov pridajte aj liftingové prípravky.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ AKO ZÁKLAD ANTI-AGE STAROSTLIVOSTI

Dôležitou súčasťou takmer všetkých anti-age prípravkov je najmä jedna zložka - kyselina hyalurónová. Práve tá pleť intenzívne hydratuje (preto je vhodná aj pre mladšie ročníky), preniká aj do jej hlbších vrstiev (skvelé pre zrelšie ženy) a podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, ktoré zasa zlepšujú pružnosť pleti.

Kyselinu hyalurónovú nájdete aj vo viacerých prírodných krémoch v našej ponuke, ktoré vašu pleť a pokožku nezaťažia zbytočnými chemikáliami.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie