MASKA NA VLASY: DOPRAJTE SVOJIM VLASOM V LETE POTREBNÚ STAROSTLIVOSŤ

Naše vlasy v lete dostanú naozaj zabrať. Kúpanie v chlórových bazénoch, časté umývanie, intenzívne UV žiarenie, ale aj bežná úprava v podobe fénovania a žehlenia je pre nich veľkou záťažou, na ktorú môžu odpovedať oslabením, lámaním a suchosťou. Ktorá z nás by nechcela zdravé lesklé vlasy? So správnou starostlivosťou v podobe prírodnej vlasovej starostlivosti môžete navrátiť zdravie aj vlasom, ktoré sú oslabené vplyvmi prostredia či farbením!

PREČO ZAHODIŤ SVOJU VLASOVÚ KOZMETIKU DO KOŠA?

Konvenčné značky vlasovej kozmetiky obsahujú silikóny, parabény a sulfáty. Poďme si o nich povedať viac.

Silikóny sú tou zložkou, ktorá je častou príčinou suchým a oslabených vlasov. Prečo sa potom pridávajú do šampónov? Obalia totiž vlas, vďaka čomu je pevnejší, lesklejší a na oko zdravší. Ale nie navždy. Keďže silikóny nie sú rozpustné ani v prírode, ani vo vode, ďalším a ďalším umývaním si pridávame nové vrstvy silikónu. Pod nánosom silikónu vlasy nedýchajú a nedokážu prijímať hydratáciu zvonku. Čiže naše vlasy stratia vodu, vyschnú a lámu sa. 

Sulfáty sú silné rozpúšťadlá, ktorých úlohou v šampónoch je vyčistiť a rozpustiť nahromadený maz. Avšak vlasy nadmerne vysušujú, čo je v kombinácii so silikónom pre naše vlasy extrémna záťaž. 

Parabény sú konzervačné látky, ktoré môžu dráždiť kožu predovšetkým u ľudí s citlivými či alergickými reakciami. Môžu byť príčinou podráždenia pokožky a vzniku lupín. 

Ako vidíte, príčinou suchých a poškodených vlasov nemusia byť len vonkajšie faktory, naše vlasy sú dostatočne odolné. Príčinu hľadajte v systematickej likvidácii vlasov nesprávnymi prípravkami, ktoré ich zaťažujú a vysušujú. Ako poškodeným vlasom pomôcť? Prírodnou starostlivosťou v podobe intenzívnych prírodných masiek na vlasy !

 

INTENZÍVNE PRÍRODNÉ MASKY NA VLASY OBNOVIA ICH ZDRAVIE A KVALITU

Prírodná vlasová kozmetika pracuje inak ako konvenčná. Keďže neobsahuje syntetické prídavky, výsledok nezbadáte hneď, ale približne po 4 týždňoch. Toľko bude trvať, kým si z vlasov vymyjete silikóny a začnú pôsobiť aktívne prírodné ingrediencie z prírodnej vlasovej starostlivosti v podobe regeneračných masiek na vlasy a iných vlasových kúr. 

61(1)

Značka certifikovanej prírodnej kozmetiky SANTE prináša prírodné masky na vlasy bez silikónov, parabénov a sulfátov, ktoré sú dokonca vegánske! Sú ideálnou starostlivosťou o poškodené a vysušené vlasy následkom nesprávnej starostlivosti. Obsahujú totiž proteíny, z ktorých sa skladajú aj naše vlasy. Zabraňujú ich odbúravaniu a dopĺňajú ich obsah. 

Prírodné masky na vlasy obsahujú aj cenné rastlinné extrakty, ktoré vyživujú vlasy z vnútra. Predovšetkým vzácny organický argánový olej a organický jojobový olej. Argánový olej podporuje tvorbu nových buniek a vyhladzuje vlas. Jojobový olej je bohatý na vitamíny A a E, vďaka čomu má zvlhčujúci účinok. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie