Vlasové regeneračné kúry

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Repair kúra na vlasy proti krepovateniu
€6,40
Kód: 48082
vlasovetoniku proti vypadavaniu vlasov Kód: 40278
Vlasový fluid BIO argánový olej
€9,95
Kód: 30217
Vlasová kúra RePAIR s rakytníkom
€8,95
Kód: 30039

Vplyvom vonkajšieho prostredia, znečistenia, chladu, teplu a česaním dochádza k poškodeniu a vysušovaniu vlasov. Ak chcete vlasy intenzívne chrániť, použite prírodnú kúru s bohatým zložením výživových zložiek. Vlasy získavajú silu, lesk a pružnosť. Prírodné vlasové kúry sú tým najlepším riešením. Starostlivosť pomocou kúry na vlasy upokojí aj vlasovú pokožku.

  #ShowMore#

REGENERÁCIA VAŠICH VLASOV

Regeneračné vlasové kúry poskytnú vašim vlasom možnosť opätovného získania lesku, pevnosti a pružnosti. Okrem toho, že dodajú vlasom potrebné živiny, ochránia ich pred ďalśím pôsobením okolitého prostredia. Sú zložené výhradne z prírodných materiálov, takže sa nemusíte báť, že kúrou vlasom len pribijete ďalší klinček do rakvy. Vyberte si z našej ponuky.

 

BIO VLASOVÁ KOZMETIKA

Ak chcete vaše vlasy vyživovať priebežne a zbytočne ich nezaťažovať, odporúčame vám presedlať na prírodnú vlasovú kozmetiku. Napríklad používaním BIO farieb na vlasy výrazne eliminujete riziko poškodenia vašich vlasov a zdravia všeobecne nebezpečnými chemikáliami, ktoré sa nachádzajú v bežne dostupných farbách na vlasy. Prezrite si celú našu ponuku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz