Túžite po krásnych vlasoch? Super potraviny vo vlasovej starostlivosti SANTE sú na to ako stvorené

 
 
 
 

Túžite po krásnych vlasoch? Super potraviny vo vlasovej starostlivosti SANTE sú na to ako stvorené

Ešte ste o superpotravinách pre vlasy nepočuli? Semená šalvie, orechov a zelenej zeleniny sú zaručeným receptom pre krásne vlasy. Vyživujú ich vnútra, vďaka čomu sú krásne, lesklé a hlavne zdravé! Poďme si o super potravinách pre vlasy povedať viac.

 

Prečo sa týmto ingredienciam z prírody hovorí superpotraviny? V porovnaní s bežnými potravinami je koncentrácia vitamínov, stopových prvkov a aminokyselín obzvlášť vysoká, takže naše vlasy dostanú doslova vitamínovú bombu. 

 

Ktoré superpotraviny pomáhajú vašim vlasom?

 

Čučoriedky sú nielen super chutné, ale aj naozaj výživné. Obsahujú veľa antioxidantov a vitamínu C. Posilňujú vlasovú pokožku a vlasové folikuly. Takže ak máte problémy s pokožkou hlavy, čučoriedky sú pre vás to pravé!


 

 

Chia semienka sú skutočnou proteínovou bombou. Sú tiež bohaté na vysoko kvalitné omega 3 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú suchým a slabým vlasom.

 

Špenát má jednu výnimočnú vlastnosť - posilní slabé vlasy a dodá im vitalitu vďaka beta-karoténu, kyseline listovej a vitamínu C.

 

 

Ak chcete nielen silné a lesklé vlasy so zdravou pokožkou hlavy, ale tiež chcete stimulovať rast svojich vlasov, mali by ste si pravidelne jesť mandle. Obsahujú vitamín E, zinok a omega-3 mastné kyseliny, a preto môžu podporovať rast vlasov.

 

Avokádo je skutočne všestranným ovocím. Síce je avokádo trendy vo všetkým smeroch, má priaznivé účinky aj na naše vlasy. Dodáva im lesk a posilňuje dĺžky. Je to vďaka biotínu, ktorý sa v avokáde nachádza vo veľkom množstve. 

 

Náš tip navyše

Rastlinný proteín a superpotraviny nájdete aj v prírodnej vlasovej starostlivosti od SANTE. Okrem toho obsahuje výťažok z brezy, ktorý posilňuje vaše vlasy a dodáva im prirodzený lesk. Takže ak skombinujete superpotraviny s náležitou vlasovou starostlivosťou, vaše vlasy čoskoro zažiaria v novej kráse zvnútra aj zvonku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informácia o používaní cookies

Plná (Desktop) verzia