UDRŽIAVAJTE SVOJU DOMÁCNOSŤ V HYGIENICKEJ ČISTOTE POMOCOU TRADIČNÉMU (BIO) OCTU

Ak by sme vám mali odporučiť jeden jediný čistiaci prostriedok do domácnosti, bol by to ocot. Ocot dokáže intenzívne vyčistiť povrchy a neutralizovať nepríjemné zápachy. Vďaka octu dokážete udržať svoju domácnosť hygienicky čistú.

ČISTENIE KUCHYNE POMOCOU OCTOVÉHO ČISTIČA

Naša kuchyňa potrebuje silu octu asi najviac. V kuchyni trávime veľa času, či už prípravou jedla a umývaním špinavého riadu. Okrem toho si veľa baktérií a vírusov donesieme z vonku - veď v kuchyni skladujeme jedlo, preto si pravidelne nosíme suveníry s nákupom potravín až k nám do kuchyne! Preto by ste mali venovať pozornosť pravidelnému čisteniu a dezinfekcii kuchyne. 

Silu octu poznali už naše staré mamy, ktoré častokrát nemali ani iné čistiace prostriedky. Octový čistič dokáže vyčistiť vašu chladničku od baktérií a neutralizovať v nej zápachy. Rovnako ho použite na čistenie poličiek, kde skladujete jedlo, taniere a príbory. Dokáže odstrániť aj vápenaté či mastné usadeniny v kuchynskom dreze a na vodovodných batériách. 

AKO VÁM POMÔŽE OCOT V KÚPEĽNI

Ocot je známy ako účinný bojovník proti vápenatým usadeninám. A tie sa nachádzajú najčastejšie v kúpeľni, však? Octovým čističom môžete vyčistiť celú kúpeľnu a to doslova! Pomôže vám s vápenatými usadeninami na vodovodných batériách, kachličkách, či v umývadle. Jeho intenzívnu čistiacu silu môžete využiť aj na čistenie WC dosky, koša na drobné odpadky v kúpeľni a usadeniny v záhyboch práčky. Na to je octový čistič ako stvorený.

81(1)

KDE SA DÁ OCTOVÝ ČISTIČ EŠTE POUŽIŤ?

Octový čistič má ďaleko univerzálnejšie použitie ako len čistenie kuchyne a kúpeľne! Dokáže hygienicky vyčistiť kľučky na dverách a oknách. Dobré výsledky dosiahnete aj pri čistení odpadkového koša, pretože ako sme vám už hovorili, dokáže neutralizovať zápachy. Môžete ho použiť aj na dôkladné čistenie podlahy - na 10l vody použite 1dl octového čističa a dôkladne vyumývajte podlahy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie