NEMUSÍTE SI DENNE UPRAVOVAŤ VLASY? VYUŽITE TIETO DNI NA INTENZÍVNU VLASOVÚ REGENERÁCIU!

Ste doma a nemusíte si denne upravovať vlasy? Verte, že z toho skutočne profitujú! Našim vlasom každodenný styling veľmi neprospieva, preto vám budú vďačné za niekoľko dní oddychu. Využite to a pomôžte im k regenerácii. Prinášame vám zoznam najlepších produktov na vlasy, ktoré ich intenzívne zregenerujú a navrátia im prirodzenú krásu! Overené našimi zákazníčkami :)

INTENZÍVNA REGENERÁCIA ZNIČENÝCH VLASOV

Ako sa starať o vlasy, ktoré sa lámu, stratili lesk a zúfalo potrebujú regeneráciu? Starostlivosť o vlasy od značky certifikovanej prírodnej kozmetiky Logona obsahuje argánový olej, ktorý podporí obnovu vlasovej štruktúry, vyhladí ich a dodá im nádherný lesk. 

76(1)

Začnite regeneráciou už pri umývaní. Šampón s bio argánovým olejom poskytne poškodeným vlasom lesk a hydratuje ich už počas umývania. Vlasový fluid SHINE RINSE je zázrakom pre poškodené vlasy vďaka obsahu bio argánového oleja a marhuľového oleja. Dokáže zabrániť aj štiepeniu, ktoré je u žehlených vlasov bežné. 

PEVNOSŤ A OBJEM PRE JEMNÉ VLASY 

Robia vám starosti vaše jemné vlasy? Potrebujú kofeín! Prírodná vlasová línia AGE ENERGY od certifikovanej prírodnej kozmetiky LOGONA obsahuje organický kofeín, ktorý dodá energiu vlasom a vlasovej pokožke, vyhladí ich a tiež stimuluje rast vlasov! 

76(2)

Šampón AGE ENERGY posilňuje vlasové korienky už počas umývania a vďaka obsahu jemných tenzitov posilňuje vlas do hĺbky. Ak chcete efekt ešte viac posilniť, vyskúšajte aj ošetrujúcu kúru AGE ENERGY na slabé a jemné vlasy s výťažkami zo super ovocia ako sú napríklad bobule goji či granátové jablko!  

VITAMÍNY PRE VLASY, KTORÉ STRATILI ENERGIU

Máte pocit, že vaše vlasy stratili energiu a pôsobia ako bez života? Hovoria vám, že je ten správny čas na vitamínovú kúru! Na to je ako stvorený šampón bio gloss s extraktom z pomaranča a kokosu, ktorý nabije energiou nielen vaše vlasy, ale vďaka jemnej citrusovej vôni spraví náladu aj vám :)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz