Kategórie
 
 
 
 
 

LavaErde prášok

Kód produktu:00451
Výrobca:Logona
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Cena: 8,50 €
Zvoľte variant:
ObrázokNázovDostupnosťCenaKúpiť
  Obsah: 300g
00451
Skladom 8,50 €
Obsah: 1kg
00450
Skladom 18,95 €
Zdieľajte na:

Lavaerde prášok (lávová zem) obsahuje 100% prírodného minerálu Hectorite, ktorý sa používa v severnej Afrike už po stáročia. Veľmi dobre viaže nečistoty a mastnotu. Prášok je veľmi jemný k pokožke, nedráždi ju a nenarušuje prirodzený ochranný film. Je vhodný na veľmi citlivú pokožku a na ľahko sa mastiace vlasy a pri nadmernej tvorbe lupín.

LOGONA Minerálne prípravky
Bez škodlivých tenzidov
Ghassoul (taktiež známy ako Rhassoul) a kaolín sú prírodné ílovité zložky a výborné alternatívy šetrného umývania vlasov a tela namiesto penivých prípravkov, mydla alebo šampónu. Ghassoul pochádza z pohoria Atlas v Maroku, kde ho ľudia používajú po stáročia. Kaolín je biely, bezželezitý mi-nerál s jemnou štruktúrou a je možné ho nájsť po celom svete. Nazýva sa podľa čínskej oblasti Gaoling, kde bol nájdený prvý dokument o používaní tohto minerálu.
Kaolín má veľké komerčné využitie, ale nie je veľmi známy vo využívaní v hygie-nických kozmetických prípravkoch.
Minerálne prípravky pracujú inak
Mydlá a šampóny umývajú tak, že zmenšujú povrchové napätie vody a tým umožňujú vode jednoduchšie viazať nečistoty a mastnotu. Glassoul a kaolín pracujú inak. Drobné čiastočky nasajú vodu a vytvoria zmes s vysokou absorpčnou schopnosťou. Hmota viaže nečistoty, nadmerný tuk a oplachuje sa ľahko čistou vodou. LOGONA minerálne prípravky nepôsobia agresívne tak ako niektoré mydlá
a šampóny. Chránia prirodzený kyslý plášť pokožky a regulujú tvorbu kožného mazu.

Zloženie: (INCI) Hectorite


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informácia o používaní cookies

Plná (Desktop) verzia