ZLUPOVACIE MASKY – NA ČO SLÚŽIA A AKÉ ALTERNATÍVY?

Zlupovacie masky ešte stále nie sú také rozšírené, ako iné typy pleťových masiek. Najčastejšie ich môžete vidieť v nejakom filme a používajú ich skôr v profesionálnych kozmetických salónoch. V dnešnom článku si ukážeme, že zlupovacia maska nie je nič nedostupné a že si ju pokojne môžete spraviť aj doma.

ZLUPOVACIE MASKY

Zlupovacie pleťové masky sú ideálnym riešením vašich pleťových problémov a nedostatkov. Množstvo žien si ich používanie a nanášanie užíva, pretože sa môžu celú hodinu venovať len sebe a príprava či aplikácia takejto masky je doslova relax. Zlupovaciu masku si pokojne pripravíte aj doma, napríklad s pomocou tenkých hygienických vreckoviek, ktoré nanesiete na požadované miesta na vašej pleti nasiaknuté vybraným prípravkom, necháte ich zaschnúť, a po 30-60 minútach ich jednoducho „zlupnete“. Keďže maska otvorí vaše póry, dostane sa k nečistotám, s ktorými sa jednoducho povedané spojí a zaschne. Pri stŕhaní masky tak vytiahnete z vašich pórov aj požadované nečistoty. Teraz sa pozrime na to, aké prípravky môžete do zlupovacej masky použiť.

OBĽÚBENÉ ČIERNE MASKY

Čierne BIO pleťové masky obsahujú aktívne uhlie a odporúčame ich používať dvakrát do týždňa. Karbónové masky sú vhodné pre citlivú pokožku aj pre alergikov, vašu pokožku nepodráždia a pomôžu vám ju dokonale vyčistiť.

 

MASKY NA ČIERNE BODKY A UPCHATÉ PÓRY

Minerálne masky na póry a masky na čierne bodky tvoria alternatívu, ktorú môžete tiež použiť na výrobu zlupovacej masky. Zlupovacie masky sú efektívnym riešením odstránenia nepekných čiernych bodiek a pre dokonalé vyčistenie upchatých pórov.

ALTERNATÍVA – PRÍRODNÝ A DOMÁCI PEELING

Ak nemáte dostatok času na pleťovú zlupovaciu masku, určite sa poobzerajte v našej ponuke prírodných peelingov na pleť. Aplikácia peelingu vám nezaberie toľko času a pomôže vám spoľahlivo vyčistiť vašu pleť. Peeling si môžete urobiť aj doma z rôznych surovín, napríklad z použitej namletej kávy.

KRÁSNA PLEŤ S BIO PRODUKTMI

Prezrite si celú našu ponuku BIO pleťovej kozmetiky. Hydratujte, ošetrujte a čistite vašu pokožku s použitím prírodných látok bez pridaných chemikálií. Presvedčte sa doslova na vlastnej koži, že najlepšiu starostlivosť jej dokáže poskytnúť práve príroda.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie