Hydratačné spreje

Najpredávanejšie

Ochranný vlasový hydratačný spray
Ochranný vlasový hydratačný spray
Skladom u dodávateľa
Kód: 30220
 
€10,30
1 položiek celkom
Ochranný vlasový hydratačný spray
€10,30
Kód: 30220

Vlasy treba neustále hydratovať. Sú neustále vystavované extrémnym podmienkam – chladu, vlhkosti, silnému slnku, povievajú nekontrolovane vo vetre. Trpia pri fénovaní a žehlení. Nemusíte sa obávať trvalého poškodeniu vlasov vplyvom nepriaznivých podmienok, ak používate vhodné prípravky. Zabráňte poškodeniu vlasov vplyvom tepla pomocou ochranného vlasového hydratačného spreja Logona.

  #ShowMore#

VÝŽIVA PRE VAŠE VLASY

Hydratačné vlasové spreje obsahujú výživné receptúry, pomocou ktorých dosiahnete požadovaný účes bez poškodenia. A to v prípade, že použijete fén, žehličku alebo kulmu. Vlasy budú chránené od korienkov až po končeky. Vyhnete sa suchým, poškodeným a krepovitým vlasom. Značka Logona ponúka prírodné hydratačné produkty, ktoré neobsahujú silikóny, konzervačné látky ani iné škodlivé chemické látky. Obranné BIO spreje môžete použiť na rovné alebo kučeravé vlasy. Obsahujú výťažok z Aloe Vera, ktorý má silné hydratačné vlastnosti.  

 

BEZ ZBYTOČNÝCH CHEMIKÁLIÍ

Množstvo ošetrovacích hydratačných prípravkov na trhu sa môže pochváliť celou paletou chemikálií, ktoré vašim vlasom v konečnom dôsledku skôr uškodia. Produkty pre starostlivosť o vaše vlasy z našej ponuky majú prírodné zloženie bez pridaných toxínov a vďaka tomu poskytnú vašim vlasom tú najlepšiu starostlivosť.

 

PRESKÚMAJTE NAŠU PONUKU BIO KOZMETIKY

V našej ponuke nájdete široký sortiment BIO vlasovej kozmetiky, kvalitnej prírodnej pleťovej kozmetiky, telovej kozmetiky, detskej kozmetiky, kozmetiky na opaľovanie aj dekoratívnej kozmetiky. Zmeňte svoj postoj k tomu, čo si natierate na kožu, pleť a vlasy a objavte čaro a účinky prírodných produktov, ktoré budú vaše telo naozaj rozmaznávať. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz