Éterický olej Magnólia kvety 15% 5ml

 
 
 
 

Éterické oleje BIO

Éterický olej Magnólia kvety 15% 5ml

Výrobca:Primavera
Kód produktu:PR1264
Vaša cena: 21,90 €

Jemná, nežne ovocná, kvetinová vôňa.

 

Má euforizujúce a vyrovnávajúce účinky. Zmyselná.

 

Kvety Magnólie pochádzajú zo stromu magnólia, ktorý pôvodne pochádza z východnej Ázie. Magnóliové stromy rastú do 10 - 20 metrovej výšky, kvitnú ešte pred olistením stromu. Vôňa magnóliového kvetu je "ako deň v raji". Kvety Magnólie majú v Ázii kultúrny a rituálny význam, preto sa strom často vysádza v blízkosti chrámov. Silne voňavé, až 7 cm veľké kvety sa používajú pri obradoch ako ozdoby do vlasov, v ayurvédských prípravkoch, sú používané v kadidlách a voňavkách.

100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na našu psychiku, aktivujú zmysly a posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii a pri starostlivosti o telo a pokožku.

 

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí aj do aromalampy.

 

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Neroli, Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM

 

Zloženie:  85% alkohol, 15% eo magnólia kvet

 

Ingredients INCI: Alcohol, Michelia Alba Flower ExtractLinalool**
** prirodzená súčasť silice

 

Miesto zberu:  Čína - konvenčný zber

 

Objem: 5 ml

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informácia o používaní cookies

Plná (Desktop) verzia