RÚŽE PRE SUCHÉ A POPRASKANÉ PERY – IDEÁLNE NA CHLADNÉ POČASIE

Rúže na pery patria k neodmysliteľnej výbave každej dámy. Nie vždy sú však rúže vhodné pre citlivé pery. Najmä v zimnom mrazivom období, ale aj počas letných horúčav má mnoho ľudí problém so suchými a popraskanými perami. Výberom kvalitného prírodného rúžu sa však môžete tohto problému ľahko zbaviť a zároveň budete vyzerať skvele.

RÚŽ NA SUCHÉ PERY  

V našej ponuke prírodných rúžov na pery nájdete obľúbené značky ako SANTE. Pri jednotlivých modelových radoch je na výber množstvo zaujímavých farieb a odtieňov. Určite vás zaujme aj fakt, že medzi prírodnými rúžmi na pery nájdete napríklad aj rúže s hydratačnou funkciou.

PREČO BIO BALZAM NA PERY?

Rôzne svetové národy žijúce v extrémnych podmienkach (vysoké nadmorské výšky a celoročné mrazy v Himalájach alebo vysoké teploty v púštnych krajinách) nepoznajú balzamy na pery. Používajú iné prostriedky na ochranu pier pred popraskaním. Napríklad v Tibete sa pije čierny čaj so soľou a maslom z Jaka. Vďaka maslu z mlieka tohto zvieraťa sa na perách vytvorí mastný povlak, ktorý ich chráni. Iné národy zase používajú loj z rôznych ulovených zvierat alebo dokonca rybí tuk.

 

ZABUDNITE NA PARAFÍN V BALZAMOCH

V bežných balzamoch na pery sa vyskytuje parafín, ktorý však rozhodne neodporúčame používať. Vzniká naň totiž doslova závislosť. V balzamoch na pery z našej ponuky sú len prírodné výťažky bez chemikálií. Balzamy tak nezaťažujú pokožku na vašich perách, no práve naopak – vyživujú a chránia ju.

OBJAVTE CELÚ NAŠU PONUKU PRÍRODNÝCH PRODUKTOV

Okrem spomínaných produktov nájdete v našej ponuke napríklad aj lesky na pery, ale aj kompletný sortiment výrobkov z prírodných materiálov, ktoré poskytnú vášmu telu tú najlepšiu starostlivosť. Doprajte si to, čo si naozaj zaslúžite a začnite vaše telo rozmaznávať s použitím prírodnej kozmetiky.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie