Ošetrenie pred a po farbení

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
Minerálny prípravok na vlasy pred farbením Kód: 03000
Šampón Rumanček – svetlé a farbené vlasy Kód: 30638
Kondicionér na farbené blond vlasy
€7,50
Kód: TURM421
Šampón Henna – hnedé a farbené vlasy Kód: 32164
Logona Color Fix
€7
Kód: 03001
Kondicionér na farbené červené vlasy
€7,50
Kód: TURM422

Kľúčom kvalitného zafarbenia vlasov a výslednej žiarivej farby je príprava a kvalita vlasov pred samotným farbením. Preto používajte tie správne kvalitné kozmetické produkty k ošetreniu vlasov. Vlasy pred farbením dôkladne umyte a očistite od nečistôt či stylingových produktov. Pomôže vám k tomu prípravok pred farbením Logona.

#ShowMore#

To, ako dlho vám farba vydrží, závisí od kvality techniky farbenia a hlavne od starostlivosti o farbené vlasy. Použite preto šetrný kondicionér na vlasy, ktorý farbu zafixujte a na umývanie vlasov voľte šampóny udržujúce farbu. Na farbené hnedé a červené vlasy je vhodný šampón s henou. Tmavé hnedé a čierne vlasy najlepšie ošetrí orechový šampón.

PRÍRODNÉ FARBENIE VLASOV

Aby ste vaše vlasy zbytočne nebombardovali tonami rôznych chemikálií, odporúčame vám vybrať si prírodné farby na vlasy. Práve cez vlasové korienky do tela preniká veľké množstvo látok, medzi ktorými sa môžu nachádzať aj tie toxické. Vďaka používaniu prírodnej vlasovej kozmetiky úplne eliminujete toto riziko. V našej ponuke nájdete bio šampóny, kondicionéry, ale aj masky na vlasy pre dodatočné ošetrenie vašich vlasov.

FARBENIE VLASOV BEZ VYMÝVANIA

Aby vaša farba vydržala na vlasoch čo najdlhšie, nemusí byť plná chemikálií. Okrem toho ju môžete zafixovať špeciálnymi prípravkami z našej ponuky. Logona Color Fix vám pomôže udržať sýtu farbu aj po niekoľkých umytiach vlasov. Ak potrebujete poradiť s výberom produktov, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz