Éterický olej Verbena citrónová Andy BIO 1ml

 
 
 
 

Éterické oleje BIO

Éterický olej Verbena citrónová Andy BIO 1ml

Výrobca:Primavera
Kód produktu:PR2088
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom u dodávateľa
Vaša cena: 14,20 €

Svieža ovocno-kvetinová citrusová vôňa najvyššej kvality.

 

Verbena Andská je voňavý citrónový ker, ktorý je pôvodom z Peru. Nazývasa v indiánskom jazyku "Huamanseco". Darí sa jej v polohách 2700 - 2900 metrovnad morom vo Svätom Inkatal, Valle Sagrado de los Inka. Jej silica sa vyznačuje veľkou sviežostou a čistotov.

100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na psychiku, aktivujú zmysly posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.

 

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.

 

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte na priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať primo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

 

Ingrediencie:  Lippia Citriodora Leaf/Flower Oil, Citral**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

 

Miesto zberu: Peru - Bio

 

Obsah: 1 ml

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informácia o používaní cookies

Plná (Desktop) verzia