PRÍRODNÁ KOZMETIKA VÝHODNE.

Chcete používať kvalitnú prírodnú kozmetiku a nepotrápiť svoju peňaženku?

Zdá sa Vám prírodná kozmetika pridrahá? Cena prírodnej kozmetiky je hlavne odrazom jej vysokej kvality a kvality použitých zložiek - čistých certifikovaných BIO olejov a extraktov. V certifikovanej prírodnej kozmetike sú použité v čo najväčšej miere ingrediencie z kontrolovaného ekologického pestovania alebo certifikovaného zberu vo voľnej prírode. Zber surovín prebieha šetrným spôsobom, aby nedošlo k poškodeniu životného prostredia. Teda pri zrode a samotnej výrobe je braný ohľad na prírodu a životné prostredie.

Certifikované produkty nesmú byť testované na zvieratách. Nie je povolené akékoľvek testovanie na zvieratách či už samotným výrobcom, alebo inej tretej strany v akejkoľvek fáze vývoja  či výroby až po konečný produkt. Ani testovanie ingrediencií a surových materiálov, ktoré výrobca používa. Absolútnym zákazom je používanie surovín pochádzajúcich zo zvierat ako napríklad zvierací tuk či kolagén.

V kozmetike sú použité vysokokvalitné rastlinné oleje a extrakty. A samozrejme nie sú použité látky z petrochemického priemyslu – PEG, parafíny, syntetické konzervačné látky. Povolené sú iba prírodné konzervačné látky, ktoré sú dôležité na ochranu a odolnosť prípravkov.  Nie je povolená sterilizácia prírodných zložiek a konečných produktov rádioaktívnym ožarovaním na zabezpečenie mikrobakteriálnej stability.   

Dnešná ponuka prírodnej kozmetiky je veľmi široká a je ťažké sa v nej orientovať, keď nie ste chemikom alebo nemáte jednoducho čas čítať jednotlivé etikety o zložení produktov. Preto je jednoduchšie orientovať sa podľa certifikátov, ktoré sú vyznačené na obaloch. Certifikáty známe v našich zemepisných šírkach sú známe certifikáty: nemecký certifikát, ktorý je všeobecne pokladaný za najprísnejší BDIH, francúzsky - , NaTrue, ECOCERT, CPK, a mnohé ďalšie.

Odhliadnuc od všetkých výnimočných vlastností prírodnej kozmetiky si z dnešnej ponuky môžete vybrať i prírodné produkty s dobrou cenou. Rôzne značky ponúkajú výhodné balenia prírodných sprchový gélov napríklad sante v 950ml balení. Môžete si vybrať sprchový gél s kokosovou vôňou alebo unisex s citrusovou vôňou. Vlasový pŕhľavový šampón v 500ml balení ponúka značka Logona. Vo svojej ponuke prírodných šampónov nezaostáva ani značka sante. Vo svojej ponuke má prírodný kokosový šampón v 500ml a 950ml balení a šampón s ginkom vhodný pre celú rodinu. Na ošetrenie pokožky po sprchovaní odporúčame prírodné telové mlieko sante. Pre bábätká nájdete na našej stránke www.bior.sk prírodný kúpeľ neobio s výhodnou cenou pre väčšie deti neobio prírodný detský šampón a detský prírodný sprchový gél. Neváhajte a nakupujte prírodnú kozmetiku výhodne!

116(1)

116(2)

116(3)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie