Éterický olej Mandarinka červená BIO 5ml

 
 
 
 

Éterické oleje BIO

Éterický olej Mandarinka červená BIO 5ml

Výrobca:Primavera
Kód produktu:PR1371
Vaša cena: 6,70 €

Slnečný hrejivý tón podčiarknutý ovocnou sviežosťou ocenia nielen deti, ale aj dospelí.

 

Osviežuje myseľ a navodzuje pocit pohody.

 

Mandarinka je malý vždy zelený citrusový strom. Mandarínky sú menšie ako pomaranče, majú charakteristickú sladkú arómu, zbierajú sa od októbra do januára. Mandarínky sa používa v parfumérii a kozmetike, ako aj v potravinárstve ako aróma.

100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na našu psychiku, aktivujú zmysly a posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii a pri starostlivosti o telo a pokožku.

 

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí aj do aromalampy.

 

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Neroli, Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM

 

Ingredients INCI: Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

 

Miesto zberu: Taliansko - Bio

 

Objem: 5 ml

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informácia o používaní cookies

Plná (Desktop) verzia