Éterický olej Bay 5ml

 
 
 
 

Éterické oleje BIO

Éterický olej Bay 5ml

Výrobca:Primavera
Kód produktu:PR6222
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2-5 dní
Vaša cena: 10,50 €

Sladká, svieža až pikantná

Bay je vždy zelený tropický ker alebo strom, ktorý súvisí s ovocím bayberry. Bay môže byť 10 až 20 m vysoký. Jeho kožovité listy a aromatické plody sú používané v prírodnej medicíne pri prechladnutí a ako nervové tonikum. Je prehrievajúci, analgetický, vhodný pri bolesti svalov a pri reumatizme.

100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na našu psychiku, aktivujú zmysly posilňujú telo. Majú široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.

 

Použitie:  Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Je možné ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných prípravkov aj do aromalampy.

 

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

 

Ingredients INCI: Pimenta Acris (Bay) Leaf Oil,Eugenol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

 

Miesto zberu: Západná India / konvenčný zber


Objem: 5 ml

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informácia o používaní cookies

Plná (Desktop) verzia