Špeciálny čistič LIME

 
 
 
 

Ekologické pranie

Špeciálny čistič LIME

Výrobca:sodasan
Kód produktu:1402
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 6,20 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Obsah: 250ml
1402
Skladom 6,20 €

Koncentrovaný silný čistič na odstraňovanie odolných nečistôt. Určený na odstraňovanie škvŕn na textíliách, čalúnení, kobercoch. Vhodné tiež ako účinný univerzálny čistič veľkých plôch.

Intenzívne odstraňuje škvrny a dokonalé čistí povrchy.

  • Koncentrovaný silný prípravok.
  • Vysokoúčinný na ťažko odstrániteľné nečistoty.
  • Obsahuje čisto rastlinné aktívne zložky.
  • Neobsahuje syntetické farbivá a konzervačné látky.

Použitie:
Výkonný čistiaci prostriedok na odolné škvrny so širokým použitím v celej domácnosti i na veľké plochy. Pred použitím overte stálosť farieb čisteného povrchu. Používa sa na odstránenie nečistôt z textílii, čalúnení, kobercov a hladkých povrchov. Odstraňuje mastné škvrny, zvyšky lepidiel, žuvačky, škvrny od make-upu, fixiek, guľôčkového pera a živice. Nepoužívať na škvrny od krvi.

S ohľadom na životné prostredie:
Účinok tohoto čistiaceho prostriedku spočíva v prirodzenej sile citrusového oleja. Výroba tohoto prostriedku je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty:
Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na umývacie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.
 

Zloženie:

30% pomarančový terpén,  draselné mydlo*, 5-15% alkohol, olej z citrónovej trávy, limetkový olej*, 5% non-ionic povrchovo aktívne látky, chlorofyl,voda.

INCI: Citrus sinensis extract, Potassium soap, Denatured alcohol, Aqua, Perfume, D-glucopyranose, Alkyl polyglucosides, Limonene, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, CI 75815.

Hodnota pH: 9,0 – 9,5

KBÚ špeciálny čistič LIME

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informácia o používaní cookies

Plná (Desktop) verzia